Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokie ribojimai įvedami renginiams ir kam teks atlaisvinti lovas ligoninėse?

10.28 Trečiadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, nuo penktadienio bus ribojamas žiūrovų skaičius sporto ir kultūros renginiuose, o kiti masiniai renginiai uždraudžiami. Vyriausybė trečiadienį nusprendė, kad uždarose erdvėse sporto ir kultūros renginiuose žiūrovų skaičius negalės viršyti 300, o lauke – 400. Kalbame su Sveikatos apsaugos ministerija.

Antroji tema – Visoje Lenkijoje žmonės trečiadienį dalyvauja streike, kuriuo protestuojama prieš aukščiausios instancijos teismo sprendimą, sudarantį sąlygas uždrausti abortus apsigimimų atvejais. Pašnekovas – Vytauto Didžiojo universiteto politologas profesorius Andžejus Pukšto.

Trečioji tema –Lietuvos nacionaliniame muziejuje atidaroma akmens amžiaus paroda. Tai naujai atgimusių septynių etalonais laikomų akmens amžiaus radinių ir šiemet muziejaus restauratorių padarytų jų rekonstrukcijų pristatymas. Pašnekovė – muziejaus archeologė ir parodos kuratorė dr. Gabrielė Gudaitienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai