Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokie mokestiniai pokyčiai laukia mūsų?

09.13 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį sakė: „Daugiau mokesčių teisingumo, daugiau mokesčių proporcingumo, bet toli gražu nebūtinai tie mokesčiai turi būti didesni. Turime dar daugybę netobulumų, kuriuos galime ištaisyti nedidindami mokesčių naštos".

Pagrindinis Seimo rudens sesijos darbas – valstybės biudžeto priėmimas. Kartu numatomas mokestiniuose įstatymuose nustatytų neterminuotų lengvatų ir specialiųjų apmokestinimo sąlygų peržiūrėjimas. Šiandien susitikime su finansų ministre, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininku ir visų Seimo frakcijų atstovais prezidentas aptars galimybes dar šioje Seimo rudens sesijoje apsispręsti dėl pagrindinių mokestinių pokyčių. Apie ką kalbėtasi, kas nuspręsta ir kas mūsų laukia?

Po susitikimo su prezidentu diskutuosime su liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnu Eugenijumi Gentvilu, naujienas aptarsime ir su Seimo nariu, socialdemokratu Algirdu Sysu.

Antroji laidos dalis: Lietuvoje šiandien fiksuota 19 mirčių nuo COVID-19. 3 iš mirusiųjų buvo paskiepyti nuo COVID-19. Šiandien pabandysime išsiaiškinti, kodėl miršta ir tie, kurie pasiskiepijo? Apie koronaviruso situaciją kalbamės su Kembridžo universitetinės ligoninės gydytoju, daktaru Roku Tamošausku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai