Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokią politinę ateitį buria nauji partijų reitingai?

10.11 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Šiandien pasirodė portalo delfi.lt užsakymu rugsėjo mėnesį atlikta visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai" apklausa. Ji rodo, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga po truputį savo rinkėją perleidžia Lietuvos socialdemokratų partijai. 

Nors apklausa rodo stabilų palaikymą valdantiesiems, pastarųjų, pasak politologų, gali laukti labai sunkios dienos. Apie pasirodžiusius reitingus ir ką pranašauja visuomenėje vyraujančios nuomonės, kalbamės su politologe Rima Urbonaite.

Antroji laidos tema: Latvijoje šiandien trims mėnesiams įsigaliojo nepaprastoji padėtis, o kartu ir daugybė apribojimų dėl COVID-19. Asmenims, kurie nepaskiepyti nuo koronaviruso arba nėra persirgę, bus leidžiama apsipirkti tik būtiniausių prekių parduotuvėse ir draudžiama lankytis tokiose įstaigose, kaip dideli prekybos centrai. Pasiskiepijusiems taip pat įsigalioja ribojimai, per renginius reikės dėvėti kaukę ir laikytis fizinio atstumo. Kaip į tai reaguoja Latvijos gyventojai, klausiame Latvijos lietuvių bendruomenės pirmininko Rolando Žalnieriaus.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai