Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Žemės ūkio ministerija iškraustoma į Kauną?

01.08 Antradienis 17:05
Asta Lataitytė

Kovo pabaigoje Kaune turėtų pradėti veikti „veidrodinė“ Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) su keliasdešimt darbuotojų. O kitąmet Kaune jau turėtų dirbti visa ministerija ir jai pavaldžios įstaigos. ŽŪM skaičiuoja, kad ministerijos perkėlimas į Kauną kainuos kiek daugiau nei milijonas eurų, bet persikėlus bus sutaupoma po 200 tūkst. eurų per metus. Tačiau kol ministerijos vadovai ruošiasi kraustynėms, juos palieka vis daugiau darbuotojų. Kas tuomet dirbs Kaune?

Pašnekovai – Žemės ūkio viceministras Venantas Griciūnas ir Žemės ūkio ministerijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotoja Regina Voverytė-Šimkienė.

Kita tema: Apie atlyginimus vokeliuose viešai kalbėjusi Krekenavos gyventoja Dalia Budrevičienė, negeroves kalėjimų sistemoje atskleidusi Rasa Kazėnienė, korupcijos schemas Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre paviešinęs Ignas Šalnaitis, e.sveikatos spragas užčiuopęs ir viešai paskelbęs Darius Povilaitis. Visos šios istorijos parodė, kad pažeidimus paviešinę žmonės Lietuvoje nebuvo saugūs. Kas pasikeitė šiais metais, kai įsigaliojo Pranešėjų apsaugos įstatymas? Pokalbis su įstatymą rengusios darbo grupės pirmininke Agne Bilotaite.

 

Komentarai


Naujausi epizodai