Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl VRK trypčioja dėl „Naisių vasaros“?

07.11 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Vyriausiajai rinkimų komisijai šiandien turėjo būti pristatytas tyrimas dėl galimos politinės reklamos seriale „Naisių vasara“. Darbo grupės tyrimo pristatymas po ilgų diskusijų atidėtas iki antradienio. Vis tik žiniasklaidai nutekėjo darbo grupės išvadų projektas, kuriame konstatuota, kad atskiri serialo „Naisių vasara“ epizodai gali būti laikomi paslėpta politine reklama, bet viso serialo tokiu laikyti negalima; nėra šiurkštaus įstatymo pažeidimo dėl neteisėto finansavimo.

Pokalbis su Vyriausiosios rinkimų komisijos nariu, deleguotu Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos, Viliumi Semeška, Valstiečių-žaliųjų partijos atstovu spaudai Liutauru Ulevičiumi  ir portalo 15min aktualijų skyriaus redaktore Liepa Želniene.

Kita tema: Vakar Prancūzija, nugalėjusi Belgijos rinktinę pateko į Pasaulio futbolo čempionato finalą, o šiandien ji sužinos, su kuo jai teks grumtis šiame mače – Kroatija ar Anglija. Apie vakarykštes rungtynes ir tai, ko tikėtis iš rungtynių šiandien, kalbame su sporto žurnalistu Tautvydu Vencevičiumi.

Komentarai