Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Vilniaus nuotekose į Nerį yra plastiko?

01.20 Pirmadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Specialiųjų tyrimų tarnyba vėl lankėsi Panevėžio savivaldybėje. Pareigūnai vykdė kratas Panevėžio miesto mero Ryčio Mykolo Račkausko ir Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos kabinetuose.

Pašnekovė – Renata Keblienė, STT Komunikacijos skyriaus viršininkė.

Antroji tema – „Vilniaus vandenys“ aiškinasi iš kur nuotekose atsirado plastiko dalelių. Bendrovė pabrėžė, kad prie išleistuvų matomos putos nėra pavojingos ir susidaro susiplakus išvalytoms nuotekoms. Sekmadienį visuomeninė organizacija „Lašišos dienoraštis“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip prie „Vilniaus vandenų“ išleistuvo iš vandens ištraukiami plastiko gabaliukai.

Pašnekovai – Mindaugas Linkaitis „Vilniaus vandenys“ komunikacijos vadovas ir Kęstutis Klimavičius, aplinkosaugos aktyvistas, pranešęs apie nuotekas į Nerį.

Trečioji tema – Lietuvoje praėjusią savaitę toliau daugėjo sergančiųjų gripu. Ši liga praėjusią savaitę diagnozuota 586 asmenims, savaite anksčiau fiksuota 380 gripo atvejų, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. 

Pašnekovė – Daiva Razmuvienė, Užkrečiamųjų lygų skyriaus vyriausioji specialistė.

Komentarai


Naujausi epizodai