Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Ukrainos prezidentiniai debatai nevertinami rimtai?

04.19 Penktadienis 17:05
Darius Matas

Šįvakar Kijevo olimpiniame stadione prasidės kandidatų užimti Ukrainos prezidento postą debatai. Tačiau pastarieji veikiau vertinami kaip pramoginis renginys. Pasak Europos Sąjungos atstovybės Kijeve vadovo Hugues'o Mingarelli, kandidatai debatų metu turi pademonstruoti rimtą diskusijų lygį ir informuoti rinkėjus apie savo politiką. Kaip juos vertina Ukrainos gyventojai?

Pokalbis su Ukrainoje gyvenančiu lietuviu, Pasaulio banko patarėju Dariumi Tamausku.

Antroji tema - Kauno klinikose šiandien pagimdė neblaivi į ligoninę prieš kelias dienas atvežta klaipėdietė, kūdikis gimė blaivus. Kiek anksčiau visuomenę sukrėtė žinia, kai Klaipėdoje vos gimusiam naujagimiui buvo nustatytas 4 promiles siekiantis girtumas. Kiek dažni tokie atvejai Lietuvoje?

Pokalbis su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dekanu prof. Algirdu Utkumi.

Trečioji tema - savaitgalį pasitinkame Velykas, kokias senąsias tradicijas verta atminti? Komentuoja istorikas, etnologas Libertas Klimka.

Komentarai


Naujausi epizodai