Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl tik 3 tūkstančiams gyventojų parūpo, ar persirgo koronavirusu?

09.11 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Pirmoje laidos dalyje apžvelgsime aktualijas, susijusias su koronavirusu. Ką parodė šiandien pristatytas populiacijos tyrimas? Ar einant į barą reikės registruotis? Kodėl keičiamas rodiklis, pagal kurį nusprendžiama, kokias šalis laikyti paveiktomis koronaviruso? Tai aptariame su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto prof. Mindaugu Stankūnu.

Antroje laidos dalyje aptarsime, ar britai jau laužo būsimą susitarimą su Europos Sąjunga dėl „Brexit“. Įtampa tarp abiejų pusių stipriai išaugo pastarąją savaitę, kai Jungtinė Karalystė pristatė teisės akto projektą, pakeisiantį dalį „Brexito“ sutarties sąlygų, susijusių su Šiaurės Airija. Europos Sąjunga dėl to pagrasino imtis teisinių priemonių. Be to, dar pirmadienį britų premjeras Borisas Džonsonas pagrasino, kad pasitrauks iš „Brexito“ derybų, jei susitarimo nebus iki spalio 15 dienos. Kas laukia „Brexit“, situaciją aptariame su Rytų Europos studijų centro direktoriumi Linu Kojala.

Komentarai


Naujausi epizodai