Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl taip lengvai laužomos Seimo viešbučio taisyklės?

11.29 Penktadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Pastaruoju metu išryškėjo keli naudojimosi Seimo viešbučiu nusižengimai. Pirmiausia Bronislovas Matelis pastebėjo, kad Susisiekimo ministrui Jaroslavui Narkevičiui priklausančiame bute Seimo viešbutyje gyvena jo dukra. Vėliau žiniasklaida išaiškino, kad Seimo nariui Zbignevui Jedinskiui priklausančiame Seimo bute gyvena jo sūnus.

Taip pat paaiškėjo, kad Seimo nario Dariaus Kaminsko žmona Aušrelė Kaminskienė, kuri yra Kėdainių tarybos narė nedeklaravo, kad verčiasi butų nuoma Vilniuje, kol jos vyras gyvena Seimo viešbutyje.

Šiandien valdančiųjų narė Agnė Širinskienė etikos sargams apskundė konservatorę Agnę Bilotaitę dėl netinkamo Seimo viešbučio naudojimo.

Pašnekovai: Seimo kanceliarijos atstovė Justė Radzevičiūtė-Laugalienė, Seimo etikos procedūrų komisijos pirmininkas Antanas Matulas.

Antroji tema – miestai savaitgalį įžiebia Kalėdų eglutes. Kaip atrodys Vilniaus ir Kauno eglės ir renginiai?

Komentarai


Naujausi epizodai