Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Rusija tik dabar Lietuvą oficialiai pripažino priešiška valstybe?

04.28 Trečiadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Rusija šį trečiadienį iš šalies išsiuntė 2 Lietuvos, po vieną Estijos ir Latvijos, 3 Slovakijos diplomatus. Prieš šio sprendimo paviešinimą, Baltijos šalių ambasadoriai buvo iškviesti į Rusijos užsienio reikalų ministeriją.

Baltijos šalys prieš kelias dienas išsiuntė Rusijos diplomatus iš valstybių diplomatinių atstovybių. Lietuva išsiuntė 2, o Latvija ir Estija – po 1 diplomatą.

Be to, Maskva įtraukė Baltijos šalis ir dar šešias valstybes į Rusijai nedraugiškų šalių sąrašą. Nedraugiškomis šalimis Rusija dabar laikys JAV, Lietuvą, Latviją, Estiją, Sakartvelą, Ukrainą, Lenkiją, Čekiją ir Jungtinę Karalystę.

Pašnekovas – Lietuvos karo akademijos politologas dr. Giedrius Česnakas.

Antroji tema – Seimo etikos ir procedūrų komisija nusprendė, kad parlamentaras Valius Ąžuolas, išvykdamas poilsiauti į Egiptą Seimo sesijos metu, pažeidė etiką. Tačiau jokios nuobodos V. Ąžuolui neskirta. Kodėl?

Pašnekovas – Seimo etikos ir procedūros komisijos narys Viktoras Fiodorovas.

Galiausiai kalbėsime apie grįžimo į biurus prognozes Lietuvoje. Jungtinės Karalystės duomenys rodo, kad britai noriai grįžta į biurus vos tik pandeminė situacija šalyje pradėjo gerėti.

Pašnekovas – „SME finance" ekonomistas Aleksandras Izgorodinas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai