Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl prezidentas atmetė kandidatus į susisiekimo ir žemės ūkio ministrus?

12.04 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su paskirtąja premjere Ingrida Šimonyte ir galiausiai paaiškėjo, kurie kandidatai į ministrus šalies vadovui įtiko, kurie ne. Atmesti jis nusprendė du – kandidatą į susisiekimo ministrus, siūlytą Laisvės partijos, Kasparą Adomaitį ir kandidatę į žemės ūkio ministres, siūlytą konservatorių, Dalią Miniataitę. Tiesa, G. Nausėda sakė, kad abejonių jam paliko ir į sveikatos apsaugos ministrus siūlomo Arūno Dulkio kandidatūra. Tačiau jis teigė su premjere sutaręs, kad ji už jį prisiima asmeninę atsakomybę.

Kaip vertinti prezidento sprendimą? Kas gali užimti susisiekimo ministro ir žemės ūkio ministrų kėdes? Viską aptariame su Vilniaus politikos analizės instituto asocijuotuoju analitiku Matu Baltrukevičiumi. 

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie krepšinį. Šiandien „Eurolygos“ rungtynėse Kaune Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ susitiks su Martino Shillerio „Žalgiriu“. Kaip seksis „žalgiriečiams“ žaisti prieš savo buvusio trenerio vadovaujamą komandą? Ar nutrauks kauniečiai šešių iš eilės pralaimėjimų seriją? Galimus rungtynių scenarijus aptariame su portalo 15min.lt krepšinio žurnalistu Donatu Urbonu. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai