Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl premjeras ir valdantieji nori trauktis iš valdžios?

05.13 Pirmadienis 17:05
Darius Matas

Pasibaigęs prezidento rinkimų pirmasis turas, kuris buvo sėkmingas seimo narei Ingridai Šimonytei ir ekonomistui Gitanui Nausėdai, toliau kaitina aistras. Trečias likęs ir į antrąjį turą nepatekęs premjeras Saulius Skvernelis žada atsistatydinti iš pareigų nuo liepos 12-os dienos. Iš valdančiosios koalicijos žada trauktis ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, tai patvirtino partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. „Valstiečių“ lyderis taip pat žada pasitikrinti pasitikėjimą partijoje, po to, kai šiandien taip pasielgti paragino S. Skvernelis. Vėliau R. Karbauskis BNS patvirtino, kad tarybos posėdis tikriausiai vyks penktadienį, kur bus svarstomas klausimas dėl „valstiečių“ tolesnių žingsnių. Kokie galimi scenarijai?

Pokalbis su portalo „15min.lt“ Aktualijų skyriaus redaktore Liepa Želniene.

Antroji tema - Lietuvos paviljonui 58-oje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje pirmą skirtas pagrindinis apdovanojimas – „Auksinis liūtas“. Taip įvertintas nacionaliniame paviljone pristatomas menininkių Rugilės Barzdžiukaitės, Vaivos Grainytės ir Linos Lapelytės performansas „Saulė ir jūra (Marina)“. Šiuo kūriniu menininkės nagrinėja klimato kaitos, kūniškumo, ekologijos ir vartotojiškumo temas. Ką reiškia toks apdovanojimas Lietuvai?

Pokalbis su kultūros viceministre Gintaute Žemaityte.

Komentarai


Naujausi epizodai