Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Italija, Vokietija ir Prancūzija vis ragina tartis dėl paliaubų, kai to visai nenori Ukraina

05.20 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Pirmoje laidos dalyje aptariame Rusijos sukelto karo Ukrainoje aktualijas: kas vyksta Donbase, Rusijos pareiškimą apie naujų karinių bazių steigimą, kas laukia evakuotų „Azovstal“ gynėjų ir kodėl Vakarai ragina tartis dėl paliaubų, kai to visai nenori Ukraina, kol Rusija visiškai nepasitrauks iš Ukrainos. Pašnekovas – Lietuvos karo akademijos profesorius Giedrius Česnakas.

„Gali susidaryti tokia situacija, kai neišvengiamai kai kurios šalys turės paklusti dabartiniam Rusijos energetiniam šantažui, kuris virsta finansiniu šantažu“, – sako europarlamentaras Petras Auštrevičius, komentuodamas tai, kad nors Europos Sąjunga anksčiau pareiškė, kad nemokės už rusiškas dujas ir naftą rubliais, dalis Bendrijos narių ieško, kaip atsidaryti sąskaitas sąskaitas šia valiuta. O paklaustas apie šeštąjį Europos Sąjungos sankcijų paketą Rusijai, kuris jau ne pirmą savaitę yra blokuojamos Vengrijos, politikas sako turįs šaltinių, kad Budapeštas iš ES nori 2 mlrd. eurų. Tad antroje laidos dalyje – iš Briuselio parvežtas interviu su P. Auštrevičiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai