Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl į Teisingumo ministrus siūlomas prezidentės patarėjos ir „MG Baltic" advokatas?

04.16 Pirmadienis 17:05
Asta Lataitytė

Pokalbis su premjero patarėju Skirmantu Malinausku.

Kita tema: kiek mokėsime už antrąjį būstą ir savo būsimas pensijas? Valdžia pažadėjo: dėl jos siūlomų reformų milijonas dirbančiųjų netrukus pajus savo kišenėje turintys daugiau pinigų. Iš kur jie atsiras? Tikriausiai labiau apmokestintas turės būti kas nors kitas.Pavyzdžiui, naujųjų permainų sąraše yra siūlymas 0,3 proc. tarifu apmokestinti antrąjį, trečiąjį ir tolesnius vieno žmogaus turimus būstus. Pasiūlymą nagrinėjame su Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos vadovu Mindaugu Statulevičiumi.

Pensijų srityje taip pat pažerta naujovių. Siūloma atsisakyti „Sodros“ įmokų į antrosios pakopos pensijų fondus, norintis joje toliau kaupti darbuotojas galės mokėti 4 proc. atlyginimo, o valstybė ir toliau prisidės 2 proc. vidutinio šalies darbo užmokesčio įmoka. Šį pasiūlymą aptarsime su Lietuvos investicinių ir pensijų fondų asociacijos prezidentu Šarūnu Ruzgiu.

Komentarai


Naujausi epizodai