Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl beveik 7000 šauktinių vengia tarnybos?

07.22 Pirmadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Šiais metais dėl tarnybos kariuomenėje vengimo nubausti beveik 7 tūkst. vyrų, pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM). Pašnekovai – Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis ir Karo prievolės komplektavimo tarnybos Karo prievolės ir veiklos planavimo skyriaus viršininkas majoras Evaldas Zelba

Antroji tema - Lietuvos nacionalinė krepšinio rinktinė atvyko treniruotis pasaulio krepšinio čempionatui į Palangą ir sužinojo, kad  2021 m. Europos vyrų krepšinio čempionato atrankoje Lietuvos rinktinė pateko į C grupę. Lietuviai žais su Čekija, Belgija ir viena iš šių komandų: Albanija/Baltarusija/Danija. Apie tai kalbame su 15min.lt žurnalistu Donatu Urbonu.

Trečioji tema - Lietuvos žmogaus teisių centras kreipėsi į Lygių galimybių kontrolierių ir į Generalinę Prokuratūrą (ji pradėjo ikiteisminį tyrimą) dėl lietuviško žaidimo reklamos, kurioje vaizduojama kaip automatu taikomasi į Vilniaus taboro gyventojus. Kalbame su Lietuvos žmogaus teisių centro atstove Jūrate Juškaite.

Komentarai


Naujausi epizodai