Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko reikia moterims?

03.08 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

„Tulpių man šiandien nereikia, man reikia ratifikuotos Stambulo konvencijos. Su!“, – rašo savo feisbuke Beata Tiškevič, buvusi Žinių radijo laidos „Moterys kalba!“ vedėja, rašytoja, aktorė ir platformos „Nebegėda“ įkūrėja. Tačiau Stambulo konvencijos klausimas nukeliamas, greičiausiai, į rudenį. 

Prezidentas Gitanas Nausėda šiandien savo feisbuke pareiškė, kad Lietuvos pažanga užtikrinant faktinę lyčių lygybę – gėdingai per menka. Tuo metu Seimo laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė kreipėsi į Vyriausybę siūlydama, kad Lietuva galėtų suteikti pagalbą Lenkijos moterims, norinčioms nutraukti nėštumą dėl apsigimimo. 

Tarptautinę moterų solidarumo dieną kalbame su šios grupės pirmininke, socialdemokrate Dovile Šakaliene.

Antrą temą skirsime Jungtinės Karalystės princo Harry žmonos Meghan Markle atviram interviu su pokalbių laidų vedėja Oprah Winfrey aptarti. Kokio lygio skandalą sukėlė šis pokalbis? Kalbame su rašytoja, gyvenančia Londone, Zita Čepaite. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai

audius ozalas list535
2021 m. balandžio 21 d.