Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek truks rekordiniai karščiai?

06.21 Pirmadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė
Šiandien fiksuota aukščiausia nakties temperatūra per matavimų istoriją. Pašnekovas – Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos klimato ir tyrimų skyriaus vedėjas dr. Donatas Valiukas. 


Antroje temoje kalbėsime apie lytinės ir reprodukcinės sveikatos teisę, nes ne visoje Europos Sąjungoje abortai yra teisiškai legalūs, o Europos Parlamentas svarstys rezoliuciją, kuri įpareigotų valstybes nares suteikti teisę moterims pačioms priimti sprendimus dėl lytinės ir reprodukcinės sveikatos. Oponuojanti pusė sako, kad abortas traktuojamas kaip tariama žmogaus teisė, kurios tarptautinėje teisėje nėra, taigi prieštaraujama Visuotinei žmogaus teisių deklaracijai ir svarbiausioms privalomoms sutartims. Pašnekovė – Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacijos vadovė Esmeralda Kuliešytė.

Galiausiai aptarsime Krašto apsaugos ministerijos planą dalį pajūrio draustinio teritorijos paaukoti karinėms reikmėms. Kalbame su Krašto apsaugos ministerija ir Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos politikos grupės vadovu, komisijos pirmininko pavaduotoju Algirdu Klimavičiumi.

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai