Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek ilgai kinai slėpė koronavirusą?

11.16 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Italų tyrėjai išsiaiškino, kad COVID-19 sukeliantis virusas šalyje plito jau 2019 metų rugsėjį. Tai parodė 959 žmonių, kuriems pernai nuo rugsėjo iki šių metų kovo buvo atlikta plaučių vėžio diagnostika, kraujo mėginių analizė. Antikūnai aptikti pas 111 žmonių, rašoma ataskaitoje, kurią drauge parengė Milano onkologijos institutas ir Sienos universitetas. 

„Jei asmenims be simptomų dar iki COVID-19 epidemijos paskelbimo būtų buvę atliekami antikūnų tyrimai, tai būtų galėję pakeisti šios pandemijos istoriją“, – mano italų ekspertai. 

Kada iš tikrųjų ėmė plisti koronavirusas? Kaip sekasi tai aiškintis, bendraujant su Kinija? Ar mutacijos pastebimos tik Danijoje? Kiek jos pavojingos? Ir kaip su koronavirusu dorojasi Lietuva? Kalbame su Pasaulio sveikatos organizacijos atstove Lietuvoje Ingrida Zurlyte. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Komentarai


Naujausi epizodai