Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek ilgai gali būti uždarytas kelias iš JK?

12.21 Pirmadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Dalis Europos atsitvėrė nuo Jungtinės Karalystės, siekiant sustabdyti naujos COVID-19 atmainos plitimą. Lietuva šiąnakt pasielgė taip pat. Suplanavę keliones, yra priversti jas atidėti.

Be to, vežėjai tikina, kad dalis lietuviškų vilkikų strigs Prancūzijoje, nes ši šalis nepritaikė išimties dėl keliavimo krovininiam transportui po to, kai uždarė judėjimą iš Jungtinės Karalystės. Tai portalui 15min.lt  patvirtino „Linavos“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas.

Pašnekovas – Susisiekimo ministerijos atstovas Dominykas Narbutas.

Kaip Jungtinė Karalystė laviruoja tarp vakcinavimo pergalės ir naujos COVID-19 atmainos? Girdėsite ištrauką iš laidos „Dienos klausimas“, kurioje Aurimas Perednis kalbėjo su Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės
pirmininke Alvija Černiauskaite. 

Taip pat, kalbėsime su poetu, rašytoju, prozininku Rimantu Kmita. Šiandien paskelbta, kad jam skirta trisdešimtoji Lietuvos rašytojų sąjungos premija už romaną „Remyga“.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Komentarai


Naujausi epizodai