Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek dar ilgai moterys girdės žodžius „pati kalta“?

02.18 Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Situacija: klube galimai išžaginta 18-metė. Policijos pareigūnas socialiniame tinkle, komentuodamas šią istoriją, rašo: „mažiau lakt reikia ir raitytis“. 

Kiek dar gajus požiūris, kad moteris pati kalta dėl jos patiriamos prievartos, kaip moterims elgtis, su tokiu požiūriu susidūrus, kalbame su Moterų informacijos centro projektų vadove ir teisininke Rugile Butkevičiūte. 

Antra tema – dar vienas taršos skandalas pietinėje Klaipėdoje. Socialiniuose tinkluose plinta bendrovės „Klaipėdos vanduo“ raštas, kuriame teigiama, kad iš Statybininkų prospekto 15 ir 17 namų į šulinius patenka buitinės nuotekos. Viskas iš virtuvių, vonių ir tualetų keliauja tiesiai į Smeltalės upelį. Bendrovė neatmeta galimybės, kad tokių istorijų gali išaiškėti ir daugiau. Situaciją aiškina bendrovės „Klaipėdos vanduo“ laikinai einanti generalinio direktoriaus pareigas Eglė Alonderienė.

Trečioje dalyje kviečiame išgirsti laidos „Dienos klausimas“ ištrauką, kurioje kalbininkė, prof. Loreta Vaicekauskienė sako, kad anglų kalba lietuvių kalbai grėsmės nekelia. Priešingai – ji sako, kad pavojingas yra kalbos kontrolierių mąstymas, jog jie geriau už kalbos vartotojus žino, ko jiems reikia.

Komentarai


Naujausi epizodai