Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Keičiasi užsienio reikalų ministro komanda. O gal keisti reikia ministrą?

08.11 Ketvirtadienis 17:05
Gabrielė Aputytė

Atsinaujina Užsienio reikalų ministerijos vadovybė. Nuo rudens prie ministro Gabrieliaus Landsbergio politinės komandos prisijungs viceministrai Jonas Survila, Jovita Neliupšienė, ministro atstovė spaudai Paulina Levickytė. Taip pat netrukus darbą pradės Užsienio reikalų ministerijos politikos direktorė Inga Stanytė-Toločkienė. Politologai teigia, kad toks ministro sprendimas buvo paskatintas artėjančio „neramaus“ rudens ir oponentų kritikos. Kokius „neramumus“ numato ministras? Kaip nauja vadovybė paveiks viešuosius ryšius? Apie tai šiandien kalbame su Mykolo Romerio universiteto politologe Rima Urbonaite ir viešųjų ryšių bei komunikacijos specialistu Linu Kontrimu.

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad COVID-19 ligai diagnozuoti galios greitieji namuose atlikti savikontrolės testai, o epidemijos, atsižvelgus į sergamumą, bus skelbiamos lokaliai, ne nacionaliniu mastu. Taip pat Lietuvoje užfiksuoti jau septyni beždžionių raupų atvejai. Sveikatos apsaugos ministras ragina išlikti ramiems ir visuomet būti pasirengus. Ar COVID-19 diagnozavimas savikontrolės būdu yra geriausias sprendimas? Kaip mažinti riziką susirgti beždžionių raupais? Apie tai kalbame su užkrečiamųjų ligų ekspertu, profesoriumi Sauliumi Čaplinsku.

Nuotrauka – urm.lt

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai