Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kėdainiuose plintant koronavirusui, miesto ligoninėje mirusieji laikyti ir ant grindų?

11.30 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Naujienų portalas rinkosaikste.lt pranešė, kad Kėdainiuose augant koronavirusu užsikrėtusiųjų asmenų skaičiui, miesto ligoninė nebepajėgia susitvarkyti su mirusiųjų kūnais – juos tenka laikyti ant grindų, kadangi gydymo įstaiga turi tik 4 tam skirtus šaldytuvus. Situaciją Kėdainiuose komentuoja Kėdainių administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

Antra tema: Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga kreipėsi į paskirtąją premjerę Ingridą Šimonytę prašydami „iš naujo vertinti situaciją dėl tolimesnio švietimo įstaigų darbo ir svarstyti galimybę dirbti tik nuotoliniu būdu“. Tuo metu kadenciją baigiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga siūlo ankstinti moksleivių žiemos atostogas. Pokalbis su Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininku Andriumi Navicku.

Trečia tema: Utenos rajone rastas ilgiausiai prieš sovietų okupaciją ginklu kovojusio partizano Antano Kraujelio-Siaubūno bunkeris-slėptuvė, pranešė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras. Apie šį atradimą pasakoja vyriausiasis centro istorikas Dalius Žygelis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai