Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas slypi Putino žodžiuose bei kas laukia Lietuvos ekonomikos?

05.09 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Rusija švenčia 77-ąsias pergalės prieš hitlerinę Vokietiją metines. Su nerimu Vakarų pasaulis laukė Putino kalbos, tačiau grėsmingiausios spėlionės nepasitvirtino. Putino kalba, panašu, nieko nenustebino. Jis ir toliau tikino, kad kovoja su „nacizmu" Ukrainoje, NATO, neva, ilgą laiką kūrė grėsmę Rusijai, o Vakarai, kaip jau nekartą kartota, yra moraliai degradavę. Kaip Rusija minėjo savo Pergalės dieną? Ką galima įžvelgti Putino žodžiuose? Diskutuojame su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų dėstytoju Vyčiu Jurkoniu.

Antroji laidos tema: metinei infliacijai pasiekus 16,8 proc. ribą, ji per artimiausius mėnesius gali kilti dar labiau, nes infliaciją galinčios sustabdyti recesijos ekonomistai dar neprognozuoja. Vilniaus universiteto profesorius Rimantas Rudzkis „Žinių radijui" sako, kad Europos Sąjungos bendrojo vidaus produkto augimas galimai šiemet bus neigiamas, o tai, jo vertinimu, neišvengiamai paveiks ir Lietuvos ūkio raidos galimybes. Kas laukia Lietuvos ir Europos ekonomikos? Kalbame su SEB banko ekonomistu Tadu Povilausku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai