Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas kėsinosi į Putino gyvybę?

05.03 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas žurnalui „The Atlantic“ pareiškė, kad yra įmanoma, jog Krymas būtų susigrąžintas be jokių ginklų panaudojimo. „Daugelis rusų, ypač neseniai atvykę imigrantai, galiausiai supras, kad jiems yra geriau likti kur nors kitur“, – sakė ministras.

Tuo metu šalia Krymo tilto liepsnoja kuro saugykla, Rusija atnaujino antskrydžius, paskelbė, kad buvo pasikėsinta į V. Putino gyvybę ir netyla kalbos apie planuojamą ukrainiečių kontrpuolimą – fronto aktualijas aptarsime su karybos ekspertu Egidijumi Papečkiu.

Antroje laidos dalyje aptariame „Žalgirio“ ir „Barcelonos“ akistatą Kaune. Jei kauniečiai praloš, „Eurolyga“ jiems šį sezoną bus baigta. Ar namų sienos padės žalgiriečiams įveikti Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą komandą? Kalbame su portalo basketnews.lt redaktoriumi Jonu Miklovu

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai