Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas, jei lenkai, nepaisydami Berlyno sprendimo, perduotų „Leopardus“ Ukrainai?

01.20 Penktadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Vyksta sąjungininkių susitikimas Ramšteine, kuriame sprendžiama dėl karinės pagalbos Ukrainai. Svarbiausiu šio susitikimo momentu tapo sprendimas dėl vokiškų „Leopard" tankų tiekimo Ukrainai, kurie itin reikalingi siekiant apsiginti nuo Rusijos. Lenkai žada nepaisyti neigiamo Berlyno sprendimo ir vis tiek Ukrainai perduoti „Leopard" tankus. Jungtinė Karalystė kalba ir apie kitą variantą, kaip apeiti Vokietijos baimes: Ukrainai perduoti dar daugiau „Challenger", o sau pasiimti atitinkamą kiekį „Leopard" tankų. Kodėl vokiečiai nesutinka leisti perduoti šių tankų Ukrainai? Kas nutiks, jei Lenkija nepaisys vokiečių sprendimo, ir Ukrainai perduos „Leopard" tankus? Įvykius Ramšteine aptariame su buvusiu užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi.

Antroji laidos dalis. Jubiliejiniais 700-aisiais metais Vilniaus garbės pilietės vardas suteiktas rašytojai Kristinai Sabaliauskaitei. Ji tapo 21-ąja sostinės garbės piliete. Žinių radijo praktikantės Emilijos Guogaitės pokalbis su viena žymiausių Lietuvos rašytojų Kristina Sabaliauskaite.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai