Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas iš to, kad Širinskienė ir Bakas paliko „valstiečių“ frakciją?

07.09 Antradienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Šį rytą Seimo narė Agnė Širinskienė pranešė, kad palieka Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją ir pereina į Tvarkos ir teisingumo (Suverenios Lietuvos) frakciją.

Taip pat popiet apie Vytauto Bako pasitraukimą iš „valstiečių“ frakcijos paskelbė Seimo posėdžiui pirmininkavęs „tvarkietis“ Remigijus Žemaitaitis. Kol kas Bakas pasitraukimo priežasčių nekomentuoja, sako padarysiąs tai rytoj spaudos konferencijos metu. Pasak DELFI, NSGK vadovas pranešė, kad dirbs Mišrios Seimo narių grupės nariu.

Pašnekovai – Seimo narė Tvarkos ir teisingumo (Suverenios Lietuvos) frakcijos narė Agnė Širinskienė, Seimo narys opozicinės konservatorių frakcijos narys Kęstutis Masiulis, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius Tomas Janeliūnas.

Antroje laidos temoje kalbėsime apie erkinį encefalitą ir apsisaugojimą nuo jo. Šiandien Šiauliuose mirė šiemet pirmoji erkinio encefalito auka. Apie tai – Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro medicinos etomologė daktarė Milda Žygutienė.  

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai