Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas buvo rašoma XIII a. laiškuose iš Vatikano Lietuvai?

01.24 Penktadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Profesorius Liudas Mažylis ieškojo informacijos apie Lietuvą Vatikano archyve. Rado 10 laiškų, kurie XIII amžiuje buvo rašyti Lietuvai. Pašnekovas – Liudas Mažylis, profesorius, europarlamentaras.

Antroji tema – dėl neatpažinto koronaviruso apriboti arba uždaryti žemės ir oro keliai iš ir į kai kuriuos Kinijos miestus. Vietname pusmetį gyvenantis lietuvis sako, kad patikrinimai sugriežtinti ir šioje šalyje, tačiau panikuoti nereikėtų. Pasaulio sveikatos organizacija kol kas neskelbia nepaprastosios padėties pasaulio mastu. Pašnekovas – Darius Verseckas, žurnalistas esantis Vietname.

Trečioji tema – tyrimai parodė, kad Kuršių marių žuvį – saugu valgyti. Pašnekovas – Antanas Bauža, Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas.

Komentarai


Naujausi epizodai