Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip toliau dirbs Seimo nariai?

11.23 Pirmadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Seime įsismarkavo koronavirusas – praėjusią savaitę COVID-19 nustatytas keletui parlamentarų, taip pat ir Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen. Savo ruožtu, stabdyti Seimo darbą skatino ir laikinasis Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Šiandien, reaguodama į blogėjančią situaciją, Seimo vadovybė nusprendė atšauti du posėdžius ir imtis papildomų apribojimų – nebus organizuojami renginiai, politikai nevyks į komandiruotes, nebebus išduodami laikini leidimai, komitetai ir komisijos posėdžiaus nuotoliniu būdu.

Kaip tai paveiks Seimo darbą? Apie tai kalbės Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen bei Mykolo Romerio universiteto politologas Virgis Valentinavičius.

Antroji tema: kol JAV prezidentas Donaldas Trumpas vis dar bando įrodyti, jog pastarieji prezidento rinkimai buvo suklastoti ir neteisėti, išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas rytoj žada pranešti, kas užims svarbiausius postus jo administracijoje. Visgi, amerikiečių žiniasklaida – „Bloomberg” ir „The New York Times” – jau skelbia, jog būsimasis prezidentas į valstybės sekretoriaus pareigas paskirs ilgametį bendražygį, padėjėją Anthony Blinkeną.

Apie šį kandidatą bei tai, kaip gali keistis JAV užsienio politika A. Blinkenui užėmus postą, kalbėsimės su viešųjų ryšių specialistu Aidu Puklevičiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai