Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip socdemui Robert Duchnevič pavyko laimėti Vilniaus rajone?

03.20 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Pirmoje laidos dalyje – pokalbis su naujai išrinktu Vilniaus rajono meru, socialdemokratu Robert Duchnevič. Kaip jis įsivaizduoja tarybos darbą, kurioje absoliučią daugumą sudarys oponentą Waldemar Urban iškėlusi partija Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga? Kaip jis reaguoja į partijos pirmininko Waldemaro Tomaszewskio kalbas apie esą pavogtus balsus? Koks bus pirmasis R. Duchnevič darbas?

Antra dalis. Praėjus trims dienoms nuo Hagos Tarptautinio Baudžiamojo Teismo išduoto orderio suimti Vladimirą Putiną, Xi Jinpingas atvyksta trijų dienų vizito į Maskvą, kur susitiks su Rusijos prezidentu. Tai pirma Kinijos vadovo kelionė į Rusiją nuo karo Ukrainoje pradžios. Xi Jinpingas savo vizitą apibūdino kaip „draugystės, bendradarbiavimo ir taikos kelionę“. Šis vizitas yra dar vienas įrodymas, jog Kinija, nors viešai teigia esanti neutrali, aiškiai palaiko Rusiją kare su Ukraina ir siekia bendradarbiauti kovoje prieš Vakarus. Ko galima tikėtis iš Xi Jinpingo vizito Rusijoje ir kaip galėtų atrodyti tolimesni Kinijos ir Rusijos santykiai? Lukas Oželis kalbina politikos analitiką Marių Laurinavičių.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai