Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip per karščius reikėtų keisti savo darbotvarkę?

06.10 Pirmadienis 17:05
Darius Matas

Bendrojo ugdymo mokyklose likusias dvi birželio savaites dėl karščių pamokos gali nevykti, sako švietimo ministras Algirdas Monkevičius. Anot jo, mokyklos, kuriose dėl karščių nebūtų tęsiamos pamokos, turėtų užtikrinti kūrybines veiklas moksleiviams iki numatytos mokslo metų pabaigos birželio 21-ąją. Kiek laisvės spręsti paliekama pačioms mokyklų bendruomenėms? Kokių rekomendacijų per karščius turėtų laikytis Lietuvos gyventojai?

Pokalbis antrojoje laidos dalyje su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus patarėja Audrone Šuminiene ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stebėsenos skyriaus vedėja Daina Juršyte.

Pirmoji tema: Lietuvos banko, Tarptautinio valiutos fondo ir Finansų ministerijos atstovai šiandien seminare diskutavo apie „fintech“ galimybes ir rizikų valdymą. Kokios inovacijų skatinimo krypties laikytis? Ar pajėgi Lietuva tapti finansinių technologijų šalimi?

Pokalbis su Lietuvos banko valdybos nariu Mariumi Jurgilu.

Komentarai


Naujausi epizodai