Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip pacientai reagavo į pirmuosius skiepus?

01.07 Ketvirtadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Šiandien Kauno ir Santaros klinikos pradėjo sunkių pacientų skiepijimą. Apie tai – Šarūnas Mačinskas, Kauno klinikų Ambulatorinių paslaugų koordinavimo tarnybos vadovas, atsakingas už skiepijimo koordinavimą.

Antroji tema – šiandien sudaryti 2021 metų šauktinių sąrašai, juose – 38 tūkst. 177 jaunuoliai, kuriems 18-23 metai. Kiek šiemet savanorių, kol kas neaišku.

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas tikino, kad šauktinius ketinama skiepyti nuo COVID-19 ir sakė, kad koronaviruso situacija kariuomenėje yra „gerėjanti“.

Pašnekovas – Arūnas Balčiūnas, Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos direktorius.

Trečioji tema – viso pasaulio stačiatikiai šiandien švenčia Kalėdas. Ko šiuo sudėtingu metu palinkėtų stačiatikių kunigas Vitalijus Mockus?

Galiausiai girdėsite ištrauką iš laidos „Dienos klausimas“, kurioje kolega Aurimas Perednis kalbino JAV gyvenusius lietuvius Skirmą Kondratas ir Arūną Pemkų apie tai, kas vyksta Amerikoje.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai