Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip nežinoma įgula sugebėjo praskrieti 7 valstybių oro erdves?

06.10 Penktadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Iš Lietuvos pakilęs dvivietis lėktuvas be leidimo praskrido virš kelių Rytų Europos šalių ir pritraukė karinių oro pajėgų dėmesį. Vėliau lėktuvas buvo paliktas Bulgarijoje. Du Vengrijos naikintuvai „Gripen“, du JAV naikintuvai F-16 ir du Rumunijos naikintuvai F-16 vienas po kito perėmė pažeidėją ir lydėjo jį tol, kol jis įskrido į Bulgarijos oro erdvę. Vėliau lėktuvas buvo rastas netoli šalies rytinio miesto, tačiau įgulos jame – nebebuvo. Lėktuvą pardavęs lietuvis tikina nežinąs, kam šį lėktuvą pardavė, taip pat nėra žinoma iš kurio Lietuvos oro uosto lėktuvas pakilo. Mįslingą situaciją aptariame su aviacijos ekspertu Joriu Gintilu.

Antroji dalis: Būsto nuomos kaina ir toliau kyla. Pasiūlos mažai, o paklausos itin daug. Augant kainoms, planuojant nekilnojamo turto mokestį, nuomos kainos ir toliau kils, o kas įvyks rudenį, kai į sostinę sugūžės studentai, taip pat ieškantys būsto? Kokią būsto nuomos kainų situaciją prognozuoja ekspertai? Kalbame su „INVL Asset Management“ vyriausiaja ekonomiste Indre Genyte-Pikčiene.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai