Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip koalicijos partneriai ministrų postus dalinosi

07.05 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

„Valstiečių“, „socialdarbiečių“, „tvarkiečių“ ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderiai ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pasirašė sutartį dėl koalicijos. Partijos išsidalino ministrų postus. Kol kas neaišku, ar premjeras liks savo poste – į tai jis žada atsakyti antradienį. Kas didžiausi koalicinės sutarties laimėtojai, kas pralaimėtojai, kaip keisis Vyriausybės sudėtis ir ar išlaikys ji pasitikėjimo egzaminą Seime – pokalbis su VU TSPMI politologu Kęstučiu Girniumi ir „Verslo žinių“ apžvalgininku Stasiu Gudavičiumi.

Kita tema: Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį sušvelnino bausmę iki gyvos galvos nuteistam Rimui Bražinskui. Jis už taksisto nužudymą už grotų praleido jau beveik 29-nerius metus rr teismo sprendimu, po penkerių metų jis galės išvysti laisvę. Tai pirmasis atvejis, kuomet švelninama bausmė nuteistajam iki gyvos galvos, šiemet įsigaliojus naujoms Baudžiamojo kodekso nuostatoms. Kodėl reikėjo švelninti nuteistųjų iki gyvos galvos kalinių bausmes, kokia galima visuomenės reakcija ir ar užtikrinama bus patekusiųjų į laisvę integracija į visuomenę, komentuoja Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys, konservatorius Stasys Šedbaras.

 

Komentarai


Naujausi epizodai