Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Europos Sąjunga tapo vienos savo narės įkaite

05.25 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Užsitęsė Europos Sąjungos bandymai įvesti Rusijai šeštąjį sankcijų paketą, kuris, be kita ko, reikštų ir rusiškos naftos embargą. Vengrija toliau atkakliai blokuoja šį paketą. Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen leidiniui „Politico“ sako, kad šis sankcijų paketas nebus patvirtintas ir per Europos Vadovų Tarybos susitikimą, vyksiantį kitos savaitės pradžioje. Kol ES toliau moka milijardus Rusijai už naftą ir dujas, karas Ukrainoje vyksta jau ilgiau nei tris mėnesius, kasdien žūsta žmonės. Kodėl ES laikoma įkaite vienos savo narės? Kaip atrodome prieš savo partneres? Ar tikrai karo akivaizdoje ES labiau vienijasi nei skaldosi?

Kalbame su europarlamentaru, buvusiu premjeru Andriumi Kubiliumi.

Antroje laidos temoje – apie krepšinį. Šiandien įvyks pirmosios varžybos kovoje dėl trečiosios vietos Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) – Kaune susitinka „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ komandos. Jei „Žalgiriui“ mažojo finalo serija bus sėkminga, geriausiu atveju jam teks pasitenkinti trečiąja vieta. Rytoj vyks pirmosios finalo serijos rungtynės tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Ryto“. Ar „Žalgirį“ įveikęs „Lietkabelis“ sukurs dar vieną stebuklą ir galiausiai taps LKL čempionais? Komentuoja krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai