Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką reikštų nepaprastosios padėties pasienyje įvedimas?

07.27 Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė, Jonė Sąlygaitė

Nors Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas sako, kad įvesti nepaprastąją padėtį dėl migrantų nėra pagrindo, tą padaryti pasienyje Vyriausybės prašo Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. Pastarosiomis dienomis vėl išaugo į Lietuvą patenkančių migrantų skaičius. Keli jų užfiksuoti perlipantys ir aštrią tvorą. Neteisėtų migrantų skaičius, patekusių į Lietuvą šiemet, jau artėja prie 3000. Ką reikštų nepaprastosios padėties įvedimas? Ar to išties reikia? Komentuoja Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Raimundas Lopata bei buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas Dainius Žalimas.

Antroji laidos dalis: Per Lietuvą jau kurį laiką vilnija protestų banga – dalis žmonių buriasi kovoti prieš partnerystės įstatymą, žiniasklaidą, valdžią, migrantų apgyvendinimą, privalomus testus ir skiepus. Ką tai reiškia Lietuvos politikai? Ar stebime naujos politinės jėgos užuomazgą? Kas mūsų laukia per kitus rinkimus? Apie tai diskutuoja apžvalgininkas Virgis Valentinavičius ir žurnalistas Ginas Dabašinskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai