Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką reikia žinoti, einant balsuoti Seimo rinkimuose?

09.30 Trečiadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Šiemet bus galima balsuoti Lukiškių aikštėje, o Vyriausioji rinkimų komisija prašo rinkėjus pasiimti tris dalykus: asmens dokumentą, kaukę ir rašiklį. Pašnekovė – Laura Matjošaitytė, Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė.

Antroje laidos temoje kalbėsimės apie naujausius Sveikatos apsaugos ministerijos pokyčius, susijusius su ligonių lankymu pandemijos metu. Iki šiol ligoninės galėjo nusistatyti vidinę lankymo tvarką sava nuožiūra. Tačiau, kaip teigiama Sveikatos apsaugos ministerijos pranešime, siekiant tramdyti koronaviruso plitimą, praėjusį penktadienį ministras Aurelijus Veryga pasirašė įsakymą dėl centralizuotos tvarkos, kuri įsigaliojo jau nuo rugsėjo 26-osios dienos.

Pašnekovė – Genovaitė Klimienė, SAM Asmens sveikatos departamento Specializuotos sveikatos priežiūros skyriaus patarėja. Ją kalbina Žinių radijo praktikantė Augustė Lyberytė.

Komentarai


Naujausi epizodai