Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką Lietuvos visuomenei reiškia žydų žudynių atminimo renginiai?

08.30 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Vakar Molėtuose paminėtos 80-tosios metinės, kai buvo išžudyti Molėtuose gyvenę žydai. Šios metinės minimos kasmet nuo 2016-ųjų, būtent tais metais įvykęs pirmasis Molėtų „Atminties maršas" susilaukė didžiulio visos Lietuvos ir tarptautinio dėmesio. Kaip keičiasi lietuvių požiūris į holokaustą? Ką visuomenei suteikia tokie atminimo renginiai ir į kokius klausimus apie šią tragediją vis dar turime atsakyti? Apie tai kalbamės su Lietuvos žydų bendruomenės pirmininke Faina Kukliansky ir Lietuvos dramaturgu, vienu iš šio renginio iniciatorių, Mariumi Ivaškevičiumi.

Antroji laidos tema: Sparčiai daugėja įmonių, kurios savanoriškai ryžtasi aptarnauti klientus tik su galimybių pasu. Per dvi savaites tokį sprendimą priėmė daugiau nei 750 verslų, kurių didžioji dalis – maitinimo įstaigos. Kaip ši naujovė keičia restoranų ir barų kasdienybę? Kokią įtaką galimybių paso tikrinimas daro maitinimo verslui? Tai aptariame su Lietuvos barų ir kavinių asociacijos prezidentu Raimondu Pranka.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai