Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką G. Nausėdos komandai patartų buvęs prezidentės patarėjas?

07.10 Trečiadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Šiandien išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda pristatė didžiąją dalį savo komandos narių. Kol kas dar neaišku, kas patarinės krašto apsaugos (skelbs liepos pabaigoje) ir švietimo bei kultūros klausimais. Prezidentūros komunikacijai vadovaus Aistis Zabarauskas. Atstovu žiniasklaidai dirbs Antanas Bubnelis. Prezidento kanceliarijai vadovaus Algė Budrytė, anksčiau vadovavusi štabui, Prezidento kabineto vadove bus Ieva Ulčickaitė, Konkurencijos tarybos vicepirmininkė Jūratė Šovienė taps prezidento patarėja teisės klausimais, diplomatė Asta Skaisgirytė-Liauškienė vadovaus užsienio politikos patarėjų grupei, buvęs energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius – Aplinkos ir infrastruktūros grupei. Ekonominės ir socialinės grupės vadovas bus Simonas Krėpšta, Vidaus grupei vadovaus buvęs Kauno vicemeras Povilas Mačiulis.

Antroji tema: Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) priėmė sprendimą blokuoti interneto svetainę sputniknews.lt dėl autorių teisių pažeidimo. 2019 m. liepos 3 d. į LRTK su prašymu kreipėsi VšĮ „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“ nurodydama, kad sputniknews.lt savavališkai ir neteisėtai be LRT sutikimo perspausdinama LRT straipsniai.

Trečioji tema: Susisiekimo ministerija numatyti finansinę atsakomybę tiems, kurie leistiną greičio ribą peržengs ir iki 10 km/val. Iki šiol tokiems vairuotojams, nusižengusiems pirmą kartą, skiriamas įspėjimas, o bauda mokama greitį viršijus daugiau nei 10 km/val. Dar viena saugaus eismo naujiena – Vyriausybė nusprendė, kad vis tik dviratininkai negalės važiuoti per perėją nenulipę nuo dviračio.

Pašnekovai: Buvęs prezidentės Dalios Grybauskaitės atstovas spaudai Linas Balsys, Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininkas Mantas Martišius, Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo skyriaus vedėjas Vidmantas Pumputis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai