Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Iš pirmų lūpų: kas vyko NATO ir Rusijos tarybos posėdyje?

01.12 Trečiadienis 17:05
Aurimas Perednis, Aušra Jurgauskaitė

Po kelerių metų pertraukos vyko NATO ir Rusijos tarybos posėdis. Jis vyko tvyrant įtampai prie Ukrainos sienų, kur Rusija yra sutelkusi apie 100 tūkst. karių. „Nebuvo totalaus priešiškumo“, – paklaustas apie atmosferą susitikimo metu, sako Lietuvos ambasadorius prie NATO Deividas Matulionis. Jis dalyvavo šiame posėdyje ir iškart po jo su ambasadoriumi ir pasikalbėjome.

„Kamuolys yra Rusijos rankose“, – teigia jis, vėliau pridurdamas, kad Rusija turėjo pajusti NATO vienybę. Tad, kas dalyvavo posėdyje? Kas buvo aptarta? Išgirskite iš pirmų lūpų.

Antroje laidos dalyje – Žinių radijo žurnalisto Aurimo Perednio ir Sausio 13-tąją Parlamentą gynusio Algirdo Daugirdo pokalbis apie lemtingus mūsų istorijai įvykius, vykusius prieš jau 31-nerius metus. A. Daugirdas sako, kad faktą, jog buvo tomis sausio dienomis parlamente nuo savo šeimos slėpė 10 metų. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai