Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Honkongas ketina atkartoti Baltijos kelio idėją

08.19 Pirmadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

„Honkongo kelio“ idėja gimė internetiniame forume „LIHKG“, kuriame diskutuoja už demokratiją pasisakantys protestuotojai. Kol kas neaišku, kiek žmonių planuoja jungtis į gyvą grandinę. Planuojama, kad Honkongo kelias sudarys 32 km ilgio grandinę ir vyks šį penktadienį, Baltijos kelio 30-ųjų metinių proga.

Pašnekovas – VDU Azijos studijų centro dr. Linas Didvalis.

Taip pat laidoje kalbėsime apie žurnalisto asmeninių pasisakymų ir redakcijos nuomonės skirtį.

Ar gali žurnalistas atskirti savo nuomonę nuo žurnalisto ir redakcijos nuomonės? Kaip rašo 15min.lt,  Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė Vyriausybės kanceliarijos skundą, kuriame mokesčiu mokėtojų pinigais išlaikoma valstybės institucija bandė įrodyti, jog du žurnalistai Dovydas Pancerovas ir Šarūnas Černiauskas savo asmeninėse feisbuko paskyrose išsakydami nuomonę paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją. Teismas konstatavo, kad žurnalistų įrašai nepažeidė įstatymų ir buvo sąžiningai išreikštos nuomonės.

Pašnekovai – Lietuvos žurnalistų sąjungos prezidentas Dainius Radzevičius ir 15min.lt žurnalistas Dovydas Pancerovas.

Komentarai


Naujausi epizodai