Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Gera žinia krepšinio fanams – „Eurolygos“ finalo ketverto varžybos vyks Kaune

11.30 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Portalas 15min.lt skelbia, kad „Eurolygos“ finalinio ketverto varžybos vyks Kaune. Tai aptarsime su portalo Sporto redaktoriumi Kęstu Rimkumi – trečioje laidos temoje.

Pirma tema. Nors skelbta, kad gerinamos darbo sąlygos „Vilniaus viešojo transporto“ vairuotojams, dalis jų pirmadienį ruošiasi streikuoti. Kodėl? Ką svarbu žinoti viešuoju transportu besinaudojantiems vilniečiams? Papasakos bendrovės generalinis direktorius Darius Aleknavičius.

Laidoje aptarsime ir portalo delfi.lt paskelbtą informaciją, kad Ekonomikos ir inovacijų ministerijai pavaldžios viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ apmokėtą straipsnių ciklą apie Lietuvą leidinyje „Financial Times“. Apie tekstus šiame garsiame leidinyje komunikuota kaip apie natūralų dėmesį Lietuvai. Vieni tai kritikuoja, kiti – problemų nemato. Situaciją aptarsime su naujienų agentūros „BNS“ direktoriaus pavaduotoju turiniui Sauliumi Jakučioniu, kuris rašė vieną iš tekstų „Financial Times“ ir atsisakė už jį atlygio, nes nebuvo informuotas, jog už straipsnių ciklą sumokėjo „Investuok Lietuvoje“. 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai