Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

E. Gentvilui – 1,9 mln. eurų vertės ieškinys

08.09 Ketvirtadienis 17:05
Darius Matas

Klaipėdos jūrų uostas pateikė 1,9 mln. eurų vertės ieškinį buvusiam jo vadovui, Liberalų sąjūdžio pirmininkui Eugenijui Gentvilui. Tiek žalos esą patirta laiku nesumokėjus dalies pinigų krantinių statytojams. Reikalavimą sumokėti tokią pat sumą E. Gentvilas buvo gavęs dar 2016 metų rugsėjį. Liberalų sąjūdžio pirmininkas abejoja, ar uostui pavyks iš jo prisiteisti tokią pinigų sumą už neva padarytą žalą. Pasak E. Gentvilo, šį ieškinį ir ankstesnes uosto pretenzijas galėjo paskatinti kitąmet vyksiantys savivaldos, Europos Parlamento ir prezidento rinkimai.

Pokalbis su Liberalų sąjūdžio pirmininku Eugenijumi Gentvilu.

Antroji tema - trečią mėnesį iš eilės į Lietuvą atvyko daugiau žmonių, nei iš jo išvyko. Imigrantų skaičius 324-iais viršijo emigrantų skaičių. Ką rodo šios tendencijos?

Pokalbis su SEB banko prezidento patarėju Gitanu Nausėda.

Trečioji tema - Vilniaus Reformatų skvero atnaujinimo projektu nepatenkinti žmonės surengė vienos dienos festivalį, kuris, pasak organizatorių, „yra skirtas Reformatų skverui ir siekiui reformuoti vilniečių dalyvavimą priimant sprendimus dėl viešųjų erdvių“.

Pokalbis su viena iš „Re:formatų“ festivalio organizatorių, parodų kuratore Egle Mikalajūne ir Vilniaus vyriausiuoju architektu Mindaugu Pakalniu.

Komentarai


Naujausi epizodai