Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Driekiasi eilės. Ar reikia praleistas vaikų pamokas teisinti šeimos gydytojams?

09.25 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Įvesta tvarka, kuomet mokinių tėvai gali pateisinti tik penkias dėl ligos praleistas vaikų dienas per mėnesį, nors iki šiol tėvai galėjo pateisinti visas vaikų praleistas pamokas. Pavojaus varpais skambina šeimos gydytojai, kuriems ir taip pastaruoju metu tenka susidurti su milžiniškomis eilėmis. Jie jau dabar skelbia, kad srautai dėl naujos tvarkos išaugo dar labiau. Teigiama, kad tėvai kreipiasi ir dėl paprastos slogos. Ar reikėjo įvesti šią tvarką? Kodėl tėvai nebegali pateisinti visų praleistų pamokų? Diskutuojame su šeimos gydytojų asociacijos prezidentu dr. Juliumi Kalibatu ir Švietimo, mokslo ir sporto viceministru Ramūnu Skaudžiumi.

 Antroji laidos dalis. Lietuviai džiaugiasi Dominikos Banevič iškovotu pasaulio breiko čempionės titulu. Šokėja iškovojo bilietą į olimpines žaidynes, panašu, kad ir ten gali pavykti pasiekti įspūdingų rezultatų. Gal breikas mūsų šalyje taps naujuoju krepšiniu, o Lietuva turės ne tik auksinę žuvelę, bet ir auksinę breiko šokėją? Kalbame su Lietuvos sportinių šokių federacijos Breiko lygos direktoriumi Laurynu Žakevičiumi

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai