Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Auga biudžeto deficitas: ar gyventojams teks plačiau atverti pinigines?

05.14 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Vyriausybė tikslina valstybės biudžeto pajamas. Jos kartu su Europos Sąjungos ir kitos tarptautinės finansinės paramos lėšomis turėtų siekti apie 11,8 mlrd. eurų, o išlaidos –  kiek daugiau nei 16,5 mlrd. eurų. Tai reiškia, kad valstybės biudžeto pajamas ketinama didinti 572 mln. išlaidas – 732 mln. eurų. Biudžeto deficitas šiemet turėtų siekti 4,75 mlrd. eurų – 3,5 proc. daugiau nei patvirtintame biudžete. Kas lemia šiuos pokyčius? Ar reikia susirūpinti dėl augančio deficito? Ar dėl to kils mokesčiai?

Klausiame Indrės Genytės-Pikčienės, „INVL Asset Management“ vyriausiosios ekonomistės.

Antroje laidos dalyje – Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės ir „Regitros“ vadovo Daliaus Prevelio komentarai transporto priemonių registracijos klausimu. Kilus gyventojų pasipiktinimui dėl naujos, nuo gegužės įsigaliojusios, tvarkos, žadama pokyčių.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai