Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Atskleista milžiniška finansinė afera nuskriaudusi ugniagesius

06.13 Ketvirtadienis 17:05
Darius Matas

Teisėsauga įtaria 20 asmenų grupuotę išplovus apie 7 mln. eurų, skelbia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovas ir vidaus reikalų ministras. Sulaikytiems asmenims pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo, turto pasisavinimo, nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo ir dokumentų klastojimo. Pranešama, kad tyrime figūruoja dešimt Lietuvos įmonių. Tarp jų - naftos, maisto sektoriaus, logistikos įmonės, priešgaisrinę techniką ugniagesiams tiekusi bendrovė.

Pokalbis su vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriaus pavaduotoju Mindaugu Petrausku.

Antroji tema – užklasinė moksleivių veikla ne tik virto realiu uždarbiu, bet ir atvėrė duris į tarptautinį konkursą. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) gimnazijos moksleivė Gerda Prakopimaitė kartu su kitomis gimnazistėmis – Sandra Kmitaite ir Greta Sarapinaite – pagamino naujos kartos oro gaiviklį, kuris ne užmaskuoja, bet sugeria nemalonius kvapus ir kenksmingas daleles. Produktą galima naudoti visur – automobilyje, sportiniame krepšyje ar šaldytuve.

Pokalbis su  LSMU gimnazijos moksleive Gerda Prakopimaite.

Komentarai


Naujausi epizodai