Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Vyriausybę ištiko krizė?

12.03 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Premjeras Saulius Skvernelis pirmadienį atstatydino tris ministrus – švietimo, kultūros ir aplinkos. Anksčiau jau buvo keisti trys ministrai – ūkio, žemės ūkio ir teisingumo. Opozicinių konservatorių partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad turėtų atsistatydinti ir pats premjeras, o valdančiųjų „valstiečių“ partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis pareiškė, kad pagrindo keisti visos Vyriausybės nėra. Ar Vyriausybę ištiko krizė? Klausiame Mykolo Romerio universiteto dėstytojo, politikos apžvalgininko Virgio Valentinavičiaus.

Kita tema: Lenkijoje, Katovicuose, prasideda Jungtinių Tautų Klimato kaitos konferencija. Ten dalyvaus ir Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Kuo svarbus šis renginys, kas jame bus aptarta ir kokie šiuo metu kyla iššūkiai, kovojant su klimato kaita, kalbame su Aplinkos ministerijos Klimato kaitos politikos skyriaus vyr. specialistu, šiuo metu ir esančiu Katovicuose, Tomu Aukštinaičiu.

Komentarai


Naujausi epizodai