Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar užteks pinigų patvirtinus 2022 metų biudžetą?

11.25 Ketvirtadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Seimas ėmėsi pirmojo 2022 metų valstybės biudžeto projekto svarstymo. Į valstybės biudžetą Finansų ministerija planuoja surinkti 13,86 mlrd., o išleisti – 16,48 mlrd. eurų. Numatoma, kad kiltų ir atlyginimai, ir pensijos, tai esą sumažins skurdą ir nelygybę. Pasak valdančiųjų – tai subalansuotas ir tvarus biudžetas, tačiau jiems prieštarauja opozicija ir vadina jį „per daug optimistišku". „Toks jausmas, kad „dabar kaip nors ištverkime iki 2023 metų, o po to, kaip Dievas duos", – spaudos konferencijoje sakė Saulius Skvernelis. Ar užteks pinigų, patvirtinus tokį biudžetą?

Diskutuojame su SEB banko ekonomistu Tadu Povilausku.

Antroji laidos tema: Šiandien minime tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną. Diena nuspalvinta oranžine spalva, organizacijos nušviečia savo pastatus, gyventojai, reikšdami solidarumą, rengiasi šios spalvos rūbais. Tai – kovos su smurtu prieš moteris simbolis visame pasaulyje. Ar padėtis Lietuvoje gerėja? Ar moterys dažniau kreipiasi pagalbos?

Kalbame su Vilniaus moterų namų vadove psichoterapeute Lilija Henrika Vasiliauske.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai