Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar „užgesinę gaisrus" konservatoriai sugrįš į reitingų lentelės aukštumas?

09.16 Ketvirtadienis 17:05
Augustė Lyberytė

Susilygino konservatorių, socialdemokratų ir valstiečių-žaliųjų reitingai – „Spinter tyrimų" apklausa, atlikta portalo delfi.lt užsakymu, rodo, jog Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos reitingas praėjusį mėnesį krito iki 12,1 procento, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sumažėjo iki 11,1 procento. Tuo metu visuomenės palankumas Lietuvos socialdemokratų partijai nenustoja augti – per vasarą socdemų reitingas pakilo dvejais procentais – nuo 9,9 iki 11,9.

Ką reiškia tokie pokyčiai reitingų lentelėje? Ar prie valstiečių-žaliųjų vertinimo kritimo prisidėjo ekspremjero S. Skvernelio išėjimas iš Seimo frakcijos? Apie visa tai kalbamės su Mykolo Romerio universiteto profesoriumi Vytautu Dumbliausku.

Antroji tema – parlamente pateikimo stadiją praėjo konservatoriaus, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Mykolo Majausko siūlomas įstatymo projektas, kuriuo siekiama atsisakyti loterijų paramos Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui. Kodėl imtasi tokių pokyčių ir kaip į šią iniciatyvą reaguoja LTOK? Pasakoja įstatymo projekto autorius Mykolas Majauskas.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai