Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar tikslinga besimptome forma sergantiems darbuotojams leisti dirbti kontaktiniu būdu?

01.21 Penktadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad trūkstant darbuotojų, dirbti kontaktiniu būdu su respiratoriais galės kai kurie besimptome COVID-19 forma sergantys medikai, viešojo transporto vairuotojai, darželių auklėtojai ar pradinukų mokytojai, viešojo saugumo pareigūnai ir kelios kitos darbuotojų grupės. Augant atvejų skaičiui netyla kalbos ir apie galimybių pasą, svarstoma kiek ši priemonė vis dar veiksminga. Ar tikslinga leisti dirbti kontaktiniu būdu besimptome forma sergantiems darbuotojams? Ar galimybių pasas vis dar tinkama priemonė apsisaugoti nuo viruso?

Diskutuojame su Seimo Sveikatos reikalų komiteto nare Jurgita Sejoniene.

Lietuvoje pastarąsias dienas siaučia pūgos, stiprus vėjas plešia stogus, nešioja daiktus, verčia medžius. Plikledį keičia didžiulis kiekis sniego. Sunkiausia – kelininkams, vos nukasus kelius, jie ir vėl pasidengia sniego sluoksniu. Kaip sekasi tvarkytis su audringos žiemos iššūkiais?

Kalbame su „Grinda“ rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovu Egidijumi Steponavičiumi ir Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku Mariumi Garbeniu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Komentarai


Naujausi epizodai