Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar susipyksime su Lenkija?

11.17 Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

„Beliko susipykti su lenkais ir būsime kaip Pilėnai – apsuptyje kaimynų, su kuriais nebendraujame“, – šiandien pareiškė laikinasis premjeras Saulius Skvernelis. Taip jis kalbėjo žurnalistams, Lietuvoje viešint Lenkijos prezidentui Andzejui Dudai, kuriam naujieji valdantieji žada kelti nepatogius klausimus, susijusius su moterų teisėmis ir teisės viršenybe. 

Ar su dešiniaisiais valdžioje gali pašlyti Lietuvos ir Lenkijos santykiai? Apie ką A. Duda kalbėjo su Lietuvos prezidentu Gitanu Nausėda? Viską aptariame su politikos apžvalgininku Jaceku Komaru. 

Antroje laidos dalyje aiškinsimės, kiek patikimi yra koronaviruso testai. Mat praėjusią savaitę pranešta, kad teigiamą atsakymą gavo Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, tačiau dabar ji sako, kad koronavirusu neserga – tai parodė du pakartotiniai testų rezultatai, kurie buvo neigiami. Pokalbis su infekcinių ligų epidemiologu Pauliumi Gradecku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai